بسته صدرا


نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه صدرا (حسابداری، خزانه داری، خرید و فروش، انبار و تولید) نسخه‌های تخصصی و متنوعی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و بنگاه های تولیدی‌ دارد. با توجه به اینکه کلیه فرآیندهای یک سازمان، از مراحل ثبت سفارشات، فاکتورخرید و فروش و پیگیری فروش، تهیه مواد اولیه، تولید، تا عملیات انبار و پیگیری و ثبت قراردادها، دریافت و پرداخت، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک در امور مالی نمود پیدا می‌کنند. نرم‌افزار مالی صدرا، تصویری جامع ازعملکرد کلی سازمان است که با کاربری ساده و آسان و در عین حال دقیق و با بررسی گزارشات مالی، چشم‌اندازی کلان نسبت به وضعیت کلی سازمان، مسیر پیش‌رو و سودآوری فعالیت‌های سازمان در اختیار مدیران قرار می دهد.


حسابداری :

ثبت دقیق اطلاعات مالی در دفاتر حسابداری، مدیریت اسناد حسابداری، استخراج صورت‌های مالی و ترازنامه بر اساس اطلاعات پایه حسابداری و روال‌های تعریف شده در زیرسیستم حسابداری مالی صدرا به شما کمک می‌کند اساس لازم برای دستیابی به کامل‌ترین گزارش‌های حسابداری را در اختیار داشته باشید. که این اطلاعات از یک سو مبنایی برای ارائه به استفاده کنندگان برون سازمانی، سازمانهای دولتی و .. است.و از سوی دیگر ابزاری برای کمک به تصمیم‌گیری‌های آگاهانه محسوب می شود. 

خزانه‌داری :
نرم‌افزار خزانه داری سیستم مهم و کاربردی در سازمانها است که حجم بسیاری از مهمترین گردش های مالی سازمان را شامل می شود نرم‌افزار خزانه داری صدراافزار علاوه بر سهولت کاربری، امکان کنترل دریافت و پرداخت ، وجوه نقد و اوراق بهادار را در بانک، صندوق، تنخواه و عملیات پایان سال را فراهم می نماید، و با ارایه گزارشات یکپارچه، سریع و بموقع پاسخگوی نیاز مدیران و استفاده کنندگان داخلی و خارجی سازمان ها خواهد بود.

خرید و فروش :
. نرم افزار خرید و فروش صدرا افزار براساس واقعیت‌های بازار و شناخت کامل فرآیندهای کسب و کار در شرکت‌های بازرگانی، تولیدی و نیز استراتژی‌ها و سیاست‌های کلی، نیازمندی‌هایی مانند چگونگی تأمین کالا، مدیریت تأمین‌کنندگان، برنامه‌ریزی تأمین، شرایط پرداخت و ... طراحی شده است. این سیستم با قابلیت تعریف انواع روال های فروش امکان مدیریت اطلاعات مرتبط با مشتریان، محصولات، فعالیت‌های سازمان فروش، پاسخگویی به مشتریان و تامین کنندگان را به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان را فراهم می نماید.

انبارداری(تعدادی و ریالی) :
شرکت‌ها و واحدهای صنعتی موفق، دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار را یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت خود می‌دانند؛ اما زیاد بودن حجم ورود و خروج کالا و ارتباط تنگاتنگ عملیاتی و اطلاعاتی بین انبارها با خرید و فروش و تولید باعث شده است تا دسترسی به این اطلاعات بسیار حائز اهمیت باشد . لذا سیستم انبار نرم‌افزار صدرا ضمن تسهیل در اجرای تمامی این موارد، کنترل و بررسی این موارد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

حقوق و دستمزد :
بکارگیری یک سیستم مکانیزه حقوق و دستمزد که بتواند در کوتاهترین زمان ممکن، محاسبات حقوق را بدون کمترین خطای انسانی انجام داده و گزارش‌های متنوع موردنیاز مدیران سازمان را در اختیارشان قرار دهد، میتواند کمک شایانی به مدیران و کارشناسان مالی و اداری نماید. نرم افزار «حقوق و دستمزد صدرا »  علاوه بر پوشش دادن این نیازها، با برنامه حسابداری و خزانه نیز به عنوان هسته مرکزی سیسستم، به طور مستقیم تبادل اطلاعات دارد.