خرید و فروش:
     همان طور که می دانیم یکی از قدیمی ترین فعالیت های سازمان برای انجام فعالیت ها و رسیدن به اهداف ، خرید است امروزه انتخاب نرم افزار خرید مناسب دغدغه مدیران شده است. خرید یکی از مهم ترین فعالیت های سازمان است .با توجه به این اهمیت ، استفاده از روش ها و راهکارهای مناسب از جمله نرم افزار خرید تاثیر بسیاری در بهبود انجام فرآیندهای سازمان خواهد داشت.آیا شما هم فکر می کنید فروش و ارتباط با مشتریان ، مهمترین بخش هر مجموعه به شمار می آید؟ و آیا می دانید پیشرفت و دستیابی به کیفیت مطلوب در هر زمینه ای مستلزم ارزیابی و داشتن ابزاری مناسب برای رسیدن به فروش سریعتر و آسانتر می باشد؟ سازمان ها این روزها برای مشتریان خود اهمیت بیشتری قائل هستند و سعی دارند با استفاده از نرم افزار فروش فروشگاهی نیازهای آن ها را بشناسند و دقیقا متناسب با خواسته مشتریان به تولید محصول بپردازند. بنابر این هر مجموعه ای می بایست برای دوام بیشتر و پیشرفت سازمان نرم افزار فروش مناسب برای حداکثر کردن سود خود داشته باشد.
تمام فرآیند های فروش شما را نرم افزار فروش  در جهت افزایش میزان فروش ، ساماندهی و کمک می کند. سیستم فروش صدرا به شما این امکان را می دهد تا از لحظه ی صدور پیش فاکتور تا زمانی که مشتری جنس خود را تحویل می گیرد ، دقیقا پروسه فروش مربوط به سازمان خود را پیاده سازی کنید. نرم افزار حسابداری فروش با ارائه اطلاعات دقیق به مدیران از موجودی کالا، وضعیت فروش ، بدهی مشتریان ، میزان سود کالاها ، پر فروش ترین کالا ها ، کالاهای راکد و غیره ، این اجازه را میدهد تا در مورد فروش تصمیم گیری کرده و سیاست گذاری های لازم نرم افزار فروش و حسابداری فروش را نیز انجام دهند.سیستم خرید و فروش صدرا براساس واقعیت‌های بازار و شناخت کامل فرآیندهای کسب و کار طراحی شده است. این سیستم به شما کمک می کند؛ فعالیتهای فروش و پاسخ‌گویی به مشتریان و تامین‌کنندگان را به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان سامان بدهید و می‌توانید اطلاعات به روز، دقیق و صحیح از حساب مشتریان در دسترس داشته باشید و اعتماد و رضایت افرادی که به هر نحوی با شما مراوده دارند را جلب نمایید.

کاربردهای نرم افزار:
     * ارائه به موقع صورت حساب ، مدیریت فروش ، داشتن اطلاعات کافی از سوابق مشتری و اعمال سیاست های تشویقی و تخفیفی همراه با داشتن اطلاعات کافی درباره موجودی محصولات ، خرید نرم افزار فروش را بیش از پیش طلب می نماید. بسیاری از نیازهای مجموعه در تعامل با مشتریان با استفاده از نرم افزار فروش قابل بررسی است و در اجرای سیستم فروش به کاربرانی که از نرم افزار فروش استفاده می کنند کمک ویژه ای می نماید.

      * کسب اطلاعات از مشتریان سازمان ، تهیه صورت حساب مورد نیاز و رفع نیاز های مختلف آن ها یکی از اهداف اساسی سازمان ها محسوب می شود. سازمان ها این وظیفه را با روش های مختلف مانند نرم افزار فاکتور فروش که به صورت خودکار می تواند با توجه به نوع درخواست ، فاکتور مورد نیاز را صادر و برای مشتری چاپ کند انجام می دهند.

      * با توجه به پیشرفت نرم افزارهای مختلف و برای راحتی کاربران برای ارائه فاکتور به مشتری استفاده از نرم افزار فروش و حسابداری فروش رایج شده است.با استفاده از نرم افزار فروش فروشگاهی ، کاربران می توانند با خیالی آسوده ثبت و کنترل فرآیند درخواست مشتری را تا تکمیل عملیات خرید و فروش و همچنین انتقال قیمت فاکتور خرید در نرم افزار فروش پیگیری نمایند. و مطمئن باشند تمام اقلام درخواست شده در موعد مقرر خریداری شده با مشاهده گزارش های مناسبی که در سیستم فروش پیاده سازی شده ، تحویل واحد درخواست کننده داده می شود.

ویژگی های شاخص: 
  1. اعمال تخفیفات
  2. محاسبه خودکار ارزش افزوده
  3. گزارشات سریع و دقیق به مشتریان
  4. درصورت نیاز قابلیت وصل شدن به بارکد خوان

سایر ویژگی ها:
هم چنین: