راهکار ابری صدرا

دورکاری سازمانی
دورکاری  به معنی  انجام وظایف محول شده به کارکنان  بدون حضور فیزیکی در محل کار سازمان می باشد.
دورکاری با مفهوم و معنای کار در خانه ، کارکنان برای انجام وظایف محوله با استفاده از فناوری‌های از راه دور خدمات مورد انتظار را به سازمان خویش ارایه می نمایند. 
اجرای نرم افزار ها مستقل از سیستم عامل بوده و بر بستر وب ، برروی مرورگرهای  IE, Chrome, Mozilla,  Firefox, Edge,  و سیستم عامل  های Windows , Mac , android قابل اجرا و پیاده سازی می باشد .
بستر دور کاری با دو روش قابل پیاده سازی می باشد ؛

روش اول : سازمان سخت افزار مورد نیاز جهت دور کاری را خود فراهم نموده و لذا هزینه های تهیه  سخت افزار مورد نیاز بر عهده سازمان است، که این سخت افزار شامل  تهیه سرور ، اینترنت پر سرعت مناسب ، IP Valid و حتی در برخی موارد برق اضطراری که می تواند شامل ups وحتی ژنراتور نیز باشد.

روش دوم : شرکت صدرا‌‌افزار، سرور و اینترنت مناسب را تهیه نموده و در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها  قرار می‌دهد.

در روش اول تمامی نرم افزارهای سازمانها و شرکت‌ها  قابل پیاده سازی بر بستر دور کاری بوده و باید حتما IP Valid توسط سازمان تهیه شده و سرور متناسب با تعداد کارکنانی که می خواهند دور کاری نمایند تهیه شود. اما در روش دوم فقط نرم افزارهای شرکت صدراافزار (نرم‌افزارحسابداری آهن‌افزار و صدرا) یا نرم افزارهایی که پس از بررسی کارشناسان شرکت صدرا‌افزار قابلیت نصب و استقرار بر روی سرورهای شرکت صدراافزار را داشته باشند، امکان راه اندازی بر بستر دور کاری را دارند.

مزایا و معایب روش اول :
مزایای روش اول : تمامی داده‌ها و اطلاعات در اختیار سازمان بوده و به راحتی امکان  اضافه نمودن منابع مورد نیاز جهت توسعه و افزایش تعداد کارمندان برای دورکاری، فراهم می‌باشد
معایب روش اول : هزینه بالای خرید سرور ، اینترنت دایم متصل ، داشتن ups  و یا ژنراتور برق 

مزایا و معایب روش دوم :
مزایای روش دوم : هزینه پایین راه اندازی ، راه اندازی سریع ، سرور دایم روشن ، اینترنت مطمئن
معایب روش دوم: نرم افزارهای کاربردی که دارای قفل سخت افزاری  می‌باشن قابل پیاده سازی نمی باشند.

شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نرم افزارهای صدراافزار (آهن‌افزار ، صدرا و...) دارا می‌باشند،  در صورتی که از بستر دور کاری (روش دوم) استفاد نمایند از مزایای زیر بهرمند می شوند.

در تمام مدت قراداد خدمات پشتیبانی رایگان می باشد.
بروز رسانی‌های نرم افزار خیلی سریعتر انجام می‌گردد.
هر روز یک کپی از اطلاعات به شرکت ارایه می‌گردد.
شرکت‌ها نیاز به نگرانی راجع به سرور و نگهداری آن ندارند.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 86027431- 021 بخش فروش تماس حاصل فرمایید.