وجه نقد مهم‌ترین دارایی شرکت و مدیریت وجه نقد اساس تجارت است. شما برای کاهش ریسک، صرفه جویی در زمان و مدیریت وجوه نقدتان، نیازمند سیستمی قوی و در عین حال ساده و روان هستید. جریان گردش پول نقد و چک دریافتنی و پرداختنی و کلیه دریافت‌ها و پرداخت‌ها به انضمام عملیات مربوط به چک مانند در جریان وصول کردن، برگشت و... در این زیر سیستم کارا پیاده سازی شده است.
نرم افزار خزانه داری زیر سیستم ساده و پرکاربردی است که حجم بسیاری از اسناد حسابداری اتوماتیک توسط آن صادر میشود. سیستم خزانه صدرا با قواعد تعریف شده با سیستم حسابدرای و سایر سیستمها مانند فروش و تدارکات و... رابط و کنترل کننده گردش مالی بین زیر سیستمها است.

ویژگی های شاخص همچنین:
     نرم افزار خزانه داری ارزی موسسات و شرکت هایی که در معاملات خود از ارزهای مختلف استفاده می کنند، باید این ارز را از صندوق و یا حساب ارزی خود به جریان بیندازند. لذا در این مواقع وجود نرم افزار خزانه داری ارزی از ملزومات واجب این سازمان می‌باشد.

امکانات:
  1. امکان صدور سند تسعیر ارز
  2. مدیریت عملیات چک های ارزی
  3. مدیریت دریافت و پرداخت ارزی
  4. امکان تعریف بانک‌ها و حساب‌های جاری و پس انداز
  5. تعریف اجازه دسترسی هر کدام از کابران به هر یک از حسابها یا صندوق‌ها

     مهم ترین روش ها و راهکارهای کنترل و نظارت بر فعالیت های مالی یک سازمان چیست؟ یکی از اساسی ترین اقدامات و راهکارها در کنترل مجموعه عملیات های مالی سازمان ها امر کنترل و نظارت دریافت ها و پرداخت هاست. این موضوع موجب کنترل مقدار و میزان نقدینگی خواهد بود. نرم افزار خزانه داری ( نرم افزار دریافت و پرداخت ) راهکاری مناسب برای این موضوع بوده که فرآیندهای مربوط به آن را کنترل می نماید.

     آیا هنوز راهکار مناسبی برای فرایندهای دریافت و پرداخت سازمان خود نیافته اید؟
گروه صدراافزارباحدود یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای سازمانی با بررسی نیازهای مربوط به فرایندهای مالی و دریافت و پرداخت اقدام به تولید بهترین نرم افزار خزانه داری و نرم افزار دریافت و پرداخت کرده است. نرم افزار خزانه داری صدراافزاربا جمع آوری اطلاعات مختلف از دریافت ها و پرداخت های سازمان باعث کمک به مدیران مالی سازمان در گرفتن تصمیمات مهم در رابطه با امور مالی سازمان شده است

     کاربردهای سیستم خزانه داری صدراافزار:
- پیش بینی کردن و پیاده سازی و انجام تمام فرایندهای مربوط دریافت و پرداخت های سازمان برای اجرای اتوماتیک و خودکار فرایندها یکی از مهم ترین کاربردهای نرم افزار دریافت و پرداخت به شمار می آید.
- نرم افزار دریافت و پرداخت با جمع آوری اطلاعات مالی از واحدهای مختلف سازمان باعث کمک به مدیران سازمان برای تصمیم گیری در زمینه امور مالی سازمان می شود.
- نرم افزار خزانه داری و نرم افزار دریافت و پرداخت با کنترل موجودی سازمان و بررسی حساب های بانکی و سایر دارایی ها باعث انجام امور مالی به صورت دقیق و به موقع می شود