ویژگی های نرم‌افزار مدیریت انبار صدراافزار
   شرکت‌ها و واحدهای صنعتی موفق، دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار را یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت خود می‌دانند؛ اما زیاد بودن حجم ورود و خروج کالا و ارتباط تنگاتنگ عملیاتی و اطلاعاتی بین انبارها با خرید و فروش و تولید باعث شده است تا دسترسی به این اطلاعات بسیار حائز اهمیت باشد . لذا سیستم انبار نرم افزار صدرا ضمن تسهیل در اجرای تمامی این موارد، کنترل و بررسی این موارد را در اختیار شما قرار می دهد.
     آیا می دانید موجودی های انبار بخش عظیمی از سرمایه های سازمان به حساب می آیند؟ با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، امروزه در اکثر سازمان ها قابلیت تولید انبوهی از محصولات فراهم شده است که توجه و نظارت بر یکپارچگی انبار استفاده از تکنولوژی ihd جدید مانند نرم افزار انبار برای مدیریت انبار و رعایت نکات ایمنی در سیستم انبارداری جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. نیاز به برنامه ریزی دقیق و به موقع جهت بهره گیری از ابزارها و نرم افزار حسابداری انبار ، امکانات و مدیریت موجودی کالاها برای پیشرفت و ارتقاء تولید وجود دارد ، شما باید برای رسیدن به هدف اصلی سازمان و مدیریت انبار و محصولات از یک نرم افزار حسابداری انبار کاملا یکپارچه استفاده نمائید که به صورت یکپارچه با سایر نرم افزار های سازمان کار کند و این نرم افزار انبار شما را به اهداف سازمانتان سوق دهد.

برای رسیدن به هدف انبار داری متمرکز سازمان چه برنامه ای دارید ؟ 
     شرکت صدرا تولید کننده نرم افزار های یکپارچه سازمان از جمله نرم افزار انبار با در نظر گرفتن نیازهای سازمان نرم افزار انبارداری را توسط متخصصان خود تولید کرده است. پیاه سازی نرم افزار حسابداری انبار و هدف از استقرار یک سیستم انبار داری در صدراسیستم ، یکپارچگی سیستم های سازمان و استفاده بهینه از منابع در سازمان است که بوسیله ارتباط با سایر بخش ها مانند فروش ، تولید ، تدارکات ، اموال و دارایی های ثابت و حسابداری محقق خواهد شد  و باعث افزایش سرعت در فرآیندهای  خدمت رسانی شده و هزینه های سازمان را به میزان چشمگیری بعد از بکارگیری نرم افزار حسابداری انبار کاهش خواهد داد.

کاربرد های نرم افزار انبارداری صدراافزار 
     - با استفاده از نرم افزار انبارداری ، مدیریت انبار و انبار گردانی به صورتی غیر قابل تصور انجام پذیر خواهد بود که از هزینه های هر ساله مدیران سازمان ها ، برای آگاهی از موجودی کالا و طبقه بندی آنها می کاهد ، به همین علت با استفاده از نرم افزار انبار کمک بزرگی به مدیران خواهد شد.

     - بهره گیری از نرم افزار انبارداری در سازمان ها چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی که نیاز به نرم افزار انبار دارند به مدیران بخش ها در راستای تأمین و نگهداری کالاهای مورد نیاز سازمان ها کمک وصف ناپذیری خواهد کرد به طوریکه با خیالی آسوده برای ایجاد و تشکیل انبارها به واسطه ی نرم افزار حسابداری انبار تلاش خواهند کرد.

     - با وجود نرم افزار انبارداری ، مدیران راحت تر می توانند قسمت انبارهای مؤسسات صنعتی را اداره کنند. بدین صورت بسته به نوع صنعت و بزرگی مؤسسه و حتی سیاست کاری مؤسسه می توانند انبارها را به دلخواه خود با نرم افزار حسابداری انبار مدیریت کنند.

ویژگی های شاخص
همچنین :