سفارشی سازی نرم افزار

شرکت صدرا افزاربا پیشینه بیش از 10 سال تحلیل، طراحی و تولید نرم افزار در زمینه ها و ابعاد مختلف، آمادگی دارد تا تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهد. صدرا افزار همواره در تلاش بوده تا با همگام سازی خود با تحولات جهانی و پیشرفت های تکنولوژیکی روز در زمینه نرم افزار خود را در زمره برترینها قرار دهد.
 اولین و مهمترین قسمت توسعه یک سیستم نرم افزار سفارشی، بررسی نیازمندی ها و درخواست مشتری می باشد. شرکت صدراافزار با برگزاری جلسات حضوری و غیر حضوری آماده ارائه مشاوره، پیشنهاد در زمینه تکنولوژی ، توضیح در مورد نحوه انجام و توسعه نرم افزار و ارائه مستندات این مرحله می باشد.
ما در صدرا افزار با تجربه ای که از سال ها پیاده سازی سیستم سفارشی داریم، می دانیم که همه کسب و کار ها، در مسیری منحصربفرد گام بر می دارند. با در نظر گرفتن این موضوع، شرکت صدرا افزار رویکرد خود را پیاده سازی سیستم های سفارشی قرار داده است تا در مسیر موفقیت با مشتری همگام شویم.

آشنا برای هر کاربر
سفارشی سازی تأثیر چشمگیری بر راه اندازی و انطباق سریع تر سازمان با نرم افزار جدید دارد و باعث افزایش کارایی سیستم و رضایت کاربر خواهد شد. سیستم های سفارشی صدرا متناسب با نیاز و شناخت کاربر پیاده سازی می شوند و رضایت مندی بیشتر کاربر نخستین هدف آن است.

سفارشی سازی، مقرون به صرفه ترین راه موفقیت
سیستم های اختصاصی، سیستم هایی هستند که توسط یک تیم برنامه نویسی مجزا، برای یک سازمان تهیه می شود. که این موضوع هزینه مالی و زمانی زیادی را به سازمان تحمیل می کند. سفارشی سازی سیستم های نرم افزاری صدرا برای مشتریان با کاربردهای خاص، علاوه بر از استانداردها، باعث کاسته شدن از هزینه و زمان پیاده سازی می شود.

پوشش تمام نیازهای شما با انعطاف پذیری باور نکردنی
سازمان ها، در صنایع و ابعاد مختلف نیازمند ارائه راه حل های منعطف و متفاوت هستند که برای بقاء و توسعه از آن استفاده می کنند. چنین سازمان هایی برای انتخاب ابزارهای قابل سفارشی سازی باید مصمم تر باشند. سیستم های سفارشی صدرا به شما این اطمینان را می دهد که در تامین جزئی ترین نیازهای کسب و کارتان یاریگر شما باشد.

یکپارچه با سایر سیستم های اطلاعاتی
استفاده روزمره از نرم افزارهای متفاوت برای رفع همه نیازهای کسب و کار، سازمان ها را ناگزیر به استفاده از ابزارهایی می کند که توانایی اتصال به این سیستم ها را داشته باشند و یا در حالت بهتر خود یک نرم افزار جامع و یکپارچه باشند. سیستم صدرا با توانایی سفارشی سازی بستر مناسبی برای رفع این‌گونه نیازها است.

منطبق بر استانداردهای جهانی هر صنعت و همگام با فرآیندهای داخلی سازمان
هر صنعت با توجه به ماهیت آن، دارای یک سری فرآیندهایی است که تمامی کسب و کارهای فعال در آن صنعت کم و بیش از آن پیروی می کنند. از طرفی هر کسب و کار به صورت ویژه، زیر فرآیندهایی دارد که با فرهنگ سازمانی آن کسب و کار همسو شده است. سیستم سفارشی صدرا می تواند ضمن در اختیار گذاشتن فرآیندهای سازمانی استاندارد، فرآیندهای اختصاصی را نیز پیاده سازی نماید.
دستیابی به نرم افزارهای کارا و با کیفیت مناسب و پاسخگوی همه نیازهای موجود، برخلاف ظاهر ساده آن، کاری بس دشوار است. با توجه به حجم زیادی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه های مختلف حسابداری، انبارداری، حقوق و دستمزد، اتوماسیون اداری، اتوماسیون صنعتی، گردش کار، مدیریت اطلاعات، مدیریت منابع انسانی و ... که هریک با توجه به زمینه تخصصی نرم افزار دارای مزایا و معایبی هستند، همواره نیاز به تولید نرم افزار برحسب نیازهای فعلی مجموعه شما و سفارشی کردن قابلیتهای استاندارد نرم افزارهای موجود از موارد اجتناب ناپذیر در صنعت نرم افزار بوده است.
تولید نرم افزار فرآیندی است که در صورت عدم مبتنی بودن بر فرآیندهای مهندسی نرم افزار ، نه تنها از مسیر اصلی خود که دستیابی به یک نرم افزار کارآمد جهت مدیریت امور در نظر گرفته شده می باشد، دور می شویم، بلکه مشکلات مجموعه ، نسبت به حالت سنتی، گاهی تا چندین برابر افزایش می یابد. از طرفی نگهداری نرم افزار که همواره یکی از مهمترین خدماتی است که باید به مشتری ارائه شود، به سختی انجام شده و در پاره ای از مواقع غیر ممکن می شود.