راهکار ویژه صنایع فولادی

صنایع فولاد از اهمیت ویژه‌ای در اقتصاد کشور برخوردار است و به دلیل گستردگی فعالیت‌های آن به عنوان یکی از صنایع مادر، نیازمند استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته و یکپارچه در سازمان است.
شرکت صدراافزار، راهکارنرم‌افزاری ویژه صنایع فولاد، را تحت برند آهن افزار،را با تکیه برتجریه استقرار و پیاده سازی نرم‌افزار در، کارخانجات و واحدهای تولیدی موفق و مطرح در این حوزه و با استفاده از مهارت و تخصص کارشناسان و مهندسین مجرب در حوزه IT  طراحی و تولید نموده است. 
آهن‌افزار به دلیل جامعیت در سطح عملیات، یکپارچگی در داده‌ها و فرآیندهای سازمان، با ماژولهایی نظیر؛ سیستم‌های زنجیره تامین، سیستم‌های مدیریت سرمایه انسانی، سیستم‌های مدیریت منابع مالی، سیستم‌های فروش و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، سیستم‌های مدیریت تولید، سیستم‌های پیشرفته نگهداری و تعمیرات،و سایرامکانات تخصصی صنعت فولاد، می تواند پاسخگوی اساسی‌ترین نیازهای صنایع فولاد برای تولید پیوسته و بدون وقفه باشد.
گردش مالی و حجم نقدینگی بالا، کنترل مراودات کالا، نقدینگی، پیگیری و کسب رضایت مشتریان،  فرآیندهای پیچیده سفارشات داخلی و خارجی، تولیدات سفارشی از یک سو، و از طرفی فضای رقابتی موجود، بهینه سازی بهای تمام شده محصولات و مواد اولیه یکی از مهمترین دغدغه های کارخانجات مرتبط با صنعت فولاد است.

سایر ماژولهای سیستم یکپارچه آهن‌افزار نظیر سیستم های :
حسابداری و حسابداری ارزی، سیستم انبار، سیستم فروش کالا و خدمات ،سفارشات فروش، سفارشات خارجی سیستم، عوامل ردیابی، سیستم خزانه داری، سیستم مدیریت وصول، سیستم تامین و تدارکات داخلی، سیستم باسکول، سیستم حقوق و دستمزد، سیستم دارایی ثابت، تولید تبدیلی، مدیریت انواع قراردادهای خرید، تولید کارمزدی و کمیسیونی  که در قالب بسته های یکپارچه آهن افزار متناسب با اندازه کسب وکارهای کوچک، متوسط و بزرگ  قابل ارایه است.