گروه مهندسی نرم افزاری صدرا افزار در سال 1386 تاسیس و از ابتدا با بهره گیری از کارشناسان و مهندسان نرم افزاری مجرب و متخصص و با استفاده از جدیدترین متد برنامه نویسی روز در حوزه ارائه نرم افزارهای تخصصی و یکپارچه مالی، تولیدی برای کلیه صنوف ، ضمن رعایت سادگی در نرم افزار، سرعت بسیار بالا، به روز بودن نرم افزار متناسب با تغییرات آن صنف با ارائه خدمات پشتیبانی تخصصی و آنلاین توسط کارشناسان فنی این شرکت،  به خدمتگذاری و رضایتمندی بیش از 1000مشتری فعال فقط در صنف فولاد مفتخر میباشد.

     نرم افزارهای یکپارچه مالی آهن افزار ویژه ی صنف بازرگانان، بنگاه های آهن وکارخانجات فولادی با بکارگیری نظرات و پیشنهادات مجریان این صنف موجب آماده سازی نرم افزاری حرفه ای در زمینه خرید و فروش و تولید آهن گردید که شامل زیر سیستم های ( حسابداری، خزانه داری، خرید و فروش، انبار داری، حقوق و دستمزد، تولید، سفارشات و قراردادها) میباشد.
خدمت ما در راستای توانمند سازی و اثربخشی منابع انسانی سازمان شما نسبت به زمان میباشد. این خدمت، تعهد و تخصص از نقطه اولیه کار تا انتها با استفاده از راهنمایی های همکاران ما همراه شما خواهد بود.