آهن افزار

شرکت صدراافزار، تخصصی‌ترین نرم افزار صنف آهن را، تحت برند آهن افزار، با آگاهی از تمام دغدغه‌های این صنعت، و با استفاده بهینه از منابع سازمان، راهکار تخصصی ویژه تجار، بازرگانان آهن، کارخانجات نوردی واسطه گران، خرده فروشان، تعاونی، بنگاه داران و ... را متناسب با اندازه کسب و کارها، از کوچک تا بزرگ، درراستای بهبود فرآیندها طراحی و تولید نموده است. که علی‌رغم کاربری ساده و آسان، گزارشات و امکانات کاملا حرفه‌ای را در اختیار مدیران و استفاده کنندگان درون سازمانی و برون سازمانی قرار می‌دهد.


آهن افزار، نرم افزار تخصصی ویژه تجار و  بازرگانان آهن
ما به تصمیم گیری بر پایه تجزیه و تحلیل واقع گرایانه اعتقاد داریم و بر همین اساس بسته حسابداری آهن افزار را پایه‌ریزی و به بازار ارائه نمودیم، بسته حسابداری آهن‌افزار نسخه شرکتی، با ارایه سیستم یکپارچه مالی کلیه نیازهای کسب‌ وکارهای  کوچک، متوسط و بزرگ در شرکتهای خدماتی، بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری را پوشش می‌دهد و ارایه کننده ماژول های تکمیلی و راهکارهای نرم‌افزاری شامل نرم‌افزار حسابداری، خزانه‌داری، خرید و فروش کالا و خدمات، انبار بازرگانی و تولیدی، مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) ، انبار بازرگانی و تولیدی، حقوق و دستمزد، کنترل تردد و پرسنلی، و امکانات اختصاصی مخصوص صنف آهن شامل  قرارداد خرید، قرارداد تولید، قرارداد کارمزدی، قرارداد مشارکت، مدیریت باسکول، نرم‌افزار تخصصی بنگاه های آهن و داشبورد مدیریتی راهکاری برای مشاهده فعالیت ها درون سازمانی در هر فاصله زمانی برای مدیران است. که علی رغم سادگی در روند کسب و کار گزارشات و امکانات کاملا حرفه ای را در اختیار مدیران و استفاده کنندگان درون سازمانی و برون سازمانی قرار می دهد.
برخی از امکانات آهن افزار؛
تهیه فایل ارزش افزوده خرید و فروش
انجام عملیات ارزش افزوده و گزارشات فصلی
مدیریت انواع قرارداد (خرید، تولید کارمزدی، کمیسیونی، مشارکت)
مدیریت سفارشات فروش
قابلیت محاسبه بهای تمام شده
قابلیت محاسبه بر اساس دو واحد کالا و تبدیل واحدها (خرید به کیلو – فروش به شاخه و بالعکس)
مدیریت باسکول؛ امکان محاسبه وزن پر و خالی در باسکول، گزارش تفکیک شده درآمد باسکول و خروجی
ثبت وزن مبدا و مقصد در فاکتورهای خرید به همراه محاسبه اختلاف باسکول
ثبت فاکتورهای خرید و فروش به صورت تقریبی به همراه گزارشات مربوطه
ثبت و محاسبه کمیسیون فاکتورهای فروش، به سه روش مبلغ ثابت، درصدی، نرخ تناژ
قابلیت محاسبه تاریخ سررسید نسبت به تاریخ وزن یا تاریخ فاکتور
مدیریت فرآیند تسویه فاکتورها (تسهیم)
راس گیری چکهای دریافتی و پرداختی
محاسبه سود و زیان به تفکیک فاکتور
گزارشات موجودی انبار، کاردکس و گردش کالا (تعدادی و ریالی)
کنترل وضعیت نقدینگی در بازه های زمانی دلخواه
امکان ارسال پیامک به مشتریان جهت دادن اطلاعات مورد نیاز


نرم افزار آهن افزار 2 ویژه واسطه گران و صنف آهن فروشان
بعضی از کارکردها در کسب و کارهای خاص وجود دارند که با توجه به نداشتن پیچیدگی زیاد، اما بسیار پر تکرار هستند مدیریت این نوع امور برای جلوگیری از تلف شدن وقت، برای ثبت و پیگیری کارها و همچنین شادابی و بهروری شرکت را بسیار افزایش خواهد داد.عموما این کارها در شرکتها سنتی به صورت دستی و کاعذی با صرف انرژی بسیار زیادی انجام می گیرد و بسیار خسته کننده می باشد.
مجموعه صدراافزار با ارائه این محصول ویژه واسطه گران حوزه آهن با نام آهن افزار 2 محصولی کاربردی و بسیار قدرتمند، محیطی را برای مشتریان خود ایجاد نموده که با بیشترین حد سهولت کارکرد بتوانند نیازهای مجموعه خود را برطرف نمایند  نرم افزار بنگاه داری ویژه بنگاه داران آهن
نرم‌افزار بنگاه‌داری آهن‌افزار، تخصصی‌ترین نرم افزار صنف آهن، منطبق بر نیازهای صنف بنگاه‌داران آهن طراحی و تولید شده است.
نرم افزار بنگاه داری با دقت بالا و کاربری ساده و آسان خود، علاوه بر اینکه بر ورود ، ترخیص و خروج کالای هر بازرگان را به تفکیک حواله (شماره ردیف) مدیریت می‌نماید ، درآمدها  (خرج انبار ، باسکول ، بارگیری ، برش و ....)و هزینه‌ها (کمیسیون یا برگردان بابت بار ورودی ، هزینه های متفرقه و ....) بنگاه را نیز  کنترل  نماید.از دیگر قابلیت های این نرم افزار نمایش موجودی در دوحالت میزان بار قابل فروش (ترخیص) و میزان بار قابل خروج  از هر شماره حواله (شماره ردیف) می‌باشد. هنچنین قابلیت خروج مشروط، محاسبه اتوماتیک خرج انبار، خرج بارگیری، محاسبه ارزش افزوده، خرج برش، جابجایی کالاها بین حواله‌ها (شماره ردیف‌ها) و همپنین ثبت سراندازی را نیز دارا می‌باشد. تسویه حواله ها (شماره ردیف‌ها) برا بستن ردیف دلخواه نیز ار ویژگهای دیگر این نرم افزار در کنار سایر گزارشات متنوع دیگر می‌باشد.  این محصول جهت مدیریت و کنترل جایگاه‌های کالای بازرگانی صنف آهن آلات و منطبق با با نیازهای روز و کاملا کاربردی طراحی گردیده است و دارای امکانات خاص و منحصر به فردی در نوع خود می باشد.
ثبت رسید، ترخیص و خروجی انبار
امکان خرد نمودن (دست به دست) ردیف ها (ممیز دادن)
گزارش تفکیک شده درآمد باسکول و خروجی و ......
امکان تسویه نمودن ردیف ها و امکان جابجایی کالاها بین (ردیفها)
محاسبه و ثبت خرج بنگاه
امکان اتصال مشتریان به اینترنت جهت گرفتن وزن و مشاهده گزارشات مربوطه با حفظ امنیت اطلاعات مشتریان
امکان ارسال پیامک به مشتریان جهت ارسال اطلاعات ورودی‌ها و خروجی‌ها

 برخی از مشتریان ما : 
تعاونی آهن آلات تهران ، فولاد پرشین امیر ، فولادیار کوروش ، کارخانه صبا فولاد زاگراس ، کارخانه زرین برش لنجان ، ;کارخانه مبتکران صبا ، کارخانه پروفیل نوین زرین مهر ، کارخانه پروفیل سازان آراد زرین ،کارخانه آترین فلز جی ،صنایع تولیدی نورد گرم فلز، انجمن فولاد  ایران  ، تعاونی فولاد سازان معین ،  مجتمع آریا ذوب ، آهن آلات خادم ، همیار گستران فولاد ، فولاد خرمدشت ، آرادنگار خاورمیانه،  توسعه تجارت بیتا تدبیر، گونیا برش اصفهان  ، بنگاه سهند ، بنگاه برکت ، بنگاه حمید ، بنگاه متین ،بنگاه مرتضی  و سایر مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند.