مدیریت ارتباط با مشتری (CRM):

 CRM صدرا نگرشی جدید با تاکید بر ایجاد، حفظ و توسعه و تعمیق رابطه با مشتریان است. مدیریت ارتباط با مشتری، راهی برای تشخیص و تعیین هویت مشتریان، جذب و نگهداری آنان است. طراحی این سیستم به صورت کاملا ساده و کاربر پسند و بر مبنای سیستم گردش کاری( Work Flow) شکل گرفته است و امکان دسترسی به هر یک از منوهای مورد نیاز کاربر بر روی صفحه اصلی برنامه می باشد.
سیستم مدیریت ارتباط با مشتری صدرا به صورت یکپارچه با سیستم‌های دیگر نظیر: مالی ، خدمات پس از فروش، خرید و فروش، بسته اداری و پرسنلی مرتبط می‌شود که باعث یکپارچگی اطلاعات و عدم نیاز به ثبت مجدد آن‌ها در هر یک از سیستم ها می‌شود. درضمن خریدار می‌تواند هر یک از این سیستم ها را به صورت مستقل نیز پیاده‌سازی نماید

داشبورد مدیریتی(BI):

همیشه مدیران سازمان ها در جستجوی روش هایی ساده برای دستیابی به اطلاعات کلیدی از میان حجم انبوهی از اطلاعات بوده تا با تحلیل آنها، عملکرد سازمان را اندازه گیری و تصمیمات مناسب و به موقع را اتخاذ نمایند. گروه شرکتهای مهندسی نرم افزار صدراافزار در راستای پوشش کامل تمامی نیاز های مشتریان اقدام به تولید داشبورد مدیریتی تحت وب نموده است .
این محصول ابزاری قدرتمند در حیطه مدیریت استراتژیک برای مدیران می باشد که با اتصال به بانک های اطلاعاتی مختلف قابلیت طراحی انواع گزارشات را فراهم می آورد. نکته قابل توجه این است که هدف یک داشبورد بررسی و نمایش کلیه اطلاعات موجود نیست بلکه حصول و پیش بینی جامع از کسب و کار و اتفاقات درون آن می باشدکه تصمیم گیری های بهینه مدیریتی را ممکن می سازد ، با استفاده از این سیستم ، مدیران ارشد سازمان می توانند به سادگی در یک محیط زیبا و غیر پیچیده، بر شاخصهای عملکردی سازمان، بخش و یا واحد خود نظارت کامل و به روز داشته باشند.

کنترل پروژه:

از مهم ترین اهداف سازمان زمان بندی یک سری از رویدادها و فعالیت اصلی سازمان است که در راستای تخمین زدن، طرح ریزی، زمان بندی، کنترل هزینه، مدیریّت بودجه، تخصیص منابع، مدیریت کیفیت، مستندسازی و سیستم‌های مدیریتی که همگی با پروژه‌های بزرگ و پیچیده سروکار دارند. نرم‌افزارها کنترل پروژه صدرا جنبه عملیاتی را برای سطوح عملیاتی سازمان‌ها و جنبه اطلاعاتی را برای سطوح مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها پوشش می دهد و با رعایت انسجام ، یکپارچگی لازم را با سیستم های نرم افزاری دیگر صدرا را دارا می باشد  

 

تعمیرات و نگهداری (PM) :

امروزه یکی از چالش برانگیزترین واقعیت موجود در سازمان ها ، مبحث نگهداری و تعمیرات است. سازمان ها برای مدیریت بهتر هزینه ها و کسب بیشتر ارزش دارایی ها ، چرخه عمر دارایی های فیزیکی سازمان را مد نظر قرار می دهند. نرم افزار تعمیرات و نگهداری جهت کاهش هزینه ها و پایداری خدمات متمرکز سازمان می باشد که در سه حوزه عملکرد بهینه دارایی ها ، کاهش هزینه ها و حذف حوادث مورد استفاده قرار می گیرد.
بر این اساس و با توجه به نیاز یکپارچه سازی سیستم های مکانیزه مدیریت دارایی فیزیکی ، شرکت صدرا اقدام به طراحی نرم افزار جامع و یکپارچه نگهداری و تعمیرات (PM) نموده است. نرم افزار نگهداری و تعمیرات بر اساس تحلیل سیستم نت درچندین مرکز صنعتی طراحی و توسعه داده شده است و در مقایسه با سیستم نگهداری و تعمیرات مشابه داخلی و خارجی توانسته است با توجه به شرایط موجود صنعت ایران پاسخگوی نیازهای کاربران باشد.

  نرم افزار بر خط سازی دستگاههای تست مخازن  CNG :

این برنامه شما را قادر میسازد تا روند تست مخازن CNG را از طریق کامیوتر کنترل کنید و یا تغییر دهید و پس از به اتمام رسیدن روند تست اطلاعات را برای  "سامانه برخط سازی"  ارسال کنید.