راهکار ابری صدرا

با خاطری آسوده در بستری امن، در هر زمان و مکان، کسب وکارهای خود را آسان، سریع، امن و ارزان مدیریت کنید :

صدراافزار همسو با فناوری‌های رایانش ابری ،راهکارهای نرم‌افزاری ابری خود را بر روی سرورهای شرکت صدرا ارایه می‌کند. نرم‌‍‌‌افزار حسابداری ابری صدرا ، نسخه آنلاین نرم افزارهای صدرا و آهن‌‌افزاراست که بی‌نیاز از خرید سرور و هزینه‌های نگهداری سرور می توانید در هر لحظه و هر مکان، از طریق اینترنت در بستری امن به اطلاعات مالی و حسابداری خود دسترسی داشته باشید، و بر روی اطلاعات مالی خود تغییرات ایجاد کنید

بانک اطلاعات ابری
نگهداری از سرور و ویندوز و اطلاعات مشتریان در محل سروری امن در خارج از محل دفتر و پشتیبان یا backup کامل از داده‌ها  برای امنیت کامل اطلاعات بر روی گوگل درایو یا dropbox قرار می‌گیرد.
حفظ حریم شخصی
بر اساس توافقنامه فی ما بین، حفظ حریم شخصی و نگهداری اطلاعات مشتریان از اهم تعهدات ما تلقی می‌گردد.
سهولت دسترسی
دسترسی به نرم افزارهای صدراافزار در هر زمان و هر مکان ممکن است. امکان کار با استفاده از دستگاه‌های کامپیوتر و موبایل و.... با قابلیت ایجاد محدودیت در سطوح دسترسی برای کابران وجود دارد.
عدم نیاز به تجهیزات
استفاده از نرم افزار ابری صدرا  هزینه‌های خرید و نگهداری سرورهای حجیم و سنگین و تجهیزات سخت افزاری را به وضوح کاهش می دهد.
ارزان و به صرفه
کلیه هزینه‌های سرور و نگهداری سرور و واحد آی تی و هزینه های پشتیبانی و لایسنس نرم افزار و اینترنت و... یکجا و با قیمتی ارزان و بصرفه  در قالب یک پکیج نرم افزاری ابری ارایه می‌گردد .
بروز رسانی اتوماتیک
آخرین تکنولوژی‌ها و پوشش نیاز کامل شما در کنار نگهداری از داده‌ها، ارایه نسخه‌های جدید و بروز رسانی سیستم اتوماتیک ، در این بستر فراهم است.
داشبورد آنلاین مدیران
با استفاده از داشبوردهای آنلاین صدرا  نیازی نیست کلی گزارش و داده را بررسی کنید تا وضعیت کسب و کارتان را بدانید.